Chiny Aktywna linia do produkcji wapna producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Wendy Liu

Numer telefonu : 86-15617630695

WhatsApp : +8615617630695

Free call

ZK zobowiązało się skutecznie zapobiegać koronawirusom i bezpiecznie wznawiać produkcję

February 24, 2020

najnowsze wiadomości o firmie ZK zobowiązało się skutecznie zapobiegać koronawirusom i bezpiecznie wznawiać produkcję

W okresie zapobiegania i kontroli koronawirusa Henan Zhengzhou Mining Machinery Co., Ltd zwracał szczególną uwagę na szczególną sytuację. Aby sumiennie wdrażać wymagania rządu centralnego w zakresie zapobiegania i kontroli „wyjątkowego ukierunkowania, ogólnego planowania, niejawnych wytycznych i wdrażania polityki regionalnej”, współpracujemy i aktywnie wdrażamy przepisy samorządu lokalnego i środki zapobiegania epidemii oraz proaktywnie realizujemy i utrzymujemy społeczna odpowiedzialność biznesu.

Wobec wirusa koronawirusa wszyscy nasi pracownicy zjednoczyli się, aby w pełni przygotować się na bezpieczeństwo i normalną produkcję w oparciu o skuteczne zapobieganie i kontrolę nad koronawirusem.

Kierownictwo firmy przywiązuje dużą wagę do wznowienia produkcji i pracy w tym szczególnym okresie. Zgodnie z wymogami polityki rządu opracowane zostanie rozwiązanie dotyczące wznowienia pracy i produkcji, wydany zostanie podręcznik zapobiegania epidemii dla pracowników, przechowywane będą materiały dotyczące produkcji i zapobiegania epidemii oraz zestaw systemu zapobiegania i kontroli epidemii proces zapobiegania zostanie ustanowiony. Aby współpracować z samorządem miejskim, jesteśmy gotowi wdrożyć różne środki zapobiegania i kontroli oraz zdecydowanie wygrać bitwę o zapobieganie epidemii.

Wejdźmy do warsztatu i spójrzmy na ciężko pracujących pracowników Henan Zhengzhou Mining Machinery Co. Ltd. Aby dostarczyć zamówienie klienta w odpowiednim czasie, pracownicy pracują ciężko i sumiennie, nawet w specjalnych Kropka.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość