Chiny Aktywna linia do produkcji wapna producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Wendy Liu

Numer telefonu : 86-15617630695

WhatsApp : +8615617630695

Free call
Linia produkcyjna
Rozwój w ciągu ostatniego półwiecza był świadkiem, że jego aktywa kapitałowe przekroczyły RMB100000000 i stały się kompleksowym nowoczesnym przedsiębiorstwem z usługami badań naukowych, projektowania, produkcji, sprzedaży, instalacji, uruchamiania, szkolenia pracowników itp.

OEM / ODM

Dostarczane przez nas linie produkcyjne obejmują głównie: linię do produkcji magnezu, linię do produkcji cementu, linię do produkcji wapna, linię do przeróbki rudy i linię do produkcji propantu olejowego; Główne produkty to: piec obrotowy, młyn kulowy, granulator, podnośnik kubełkowy, podgrzewacz pionowy, chłodnica pionowa, kruszarka, piec koksowniczy metalurgiczny, separator magnetyczny, maszyna flotacyjna, klasyfikator, podajnik, kolektor pyłu, chłodnica, suszarka itp. Nasze produkty to sprzedają się dobrze w każdym mieście w Chinach i można je również znaleźć w Rosji, Korei Południowej, Wietnamie, Malezji, Nepalu, Bengalu, Meksyku, Armenii, Afryce, Ameryce Południowej itp., które są wysoko oceniane przez naszych klientów.

R & D
HENAN ZHENGZHOU MINING MACHINERY CO., LTD jest wiodącym producentem urządzeń górniczych na świecie, który dostarczył innowacyjne technologie i produkty dla kopalni i energii w ponad 100 krajach i okręgach. Został zbudowany w 1956 roku i lokalizuje swoją fabrykę w XINGYANG, HENAN, Chiny. Został wyznaczony jako fabryka dostarczająca stały sprzęt przez chińskie Ministerstwo Budowy Maszyn i HENAN Mechanical Electronic Bureau.

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość