Chiny Aktywna linia do produkcji wapna producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Wendy Liu

Numer telefonu : 86-15617630695

WhatsApp : +8615617630695

Free call

Nowy projekt Dostawca kalcynacyjnego pieca obrotowego Kaolin

February 24, 2020

najnowsze wiadomości o firmie Nowy projekt Dostawca kalcynacyjnego pieca obrotowego Kaolin
Piec obrotowy Kaolin jest głównym wyposażeniem do kalcynacji kaolinu. Piec obrotowy Kaolin jest również nazywany piecem kalcynacyjnym Kaolin , który może być stosowany w procesie kalcynacji tlenku cynku, tlenku magnezu, boksytu itp. Piec obrotowy Kaolin firmy ZK Corp ma następujące cechy, wysoką wydajność, prostą strukturę i łatwą obsługę itp.

Gotowe produkty kalcynowane w piecu obrotowym Kaolin można wykorzystać jako surowiec mineralny w przemyśle papierniczym, ceramicznym, gumowym, chemicznym, powłokach i innych gałęziach przemysłu. Niektóre dziedziny zaawansowanych technologii zaczęły wykorzystywać kaolin jako nowe materiały. Ponadto odporne na wysoką temperaturę porcelanowe części promu kosmicznego i statku kosmicznego są również wykonane z kaolinu.

Cechy pieca obrotowego Kaolin

1. Ultra-drobna technologia kaolinowa w piecu obrotowym Kaolin reprezentuje kierunek rozwoju technologii bardzo dokładnego kalcynowania kaolinu. Ta technologia kalcynacji ma zalety niskiego zużycia energii, wysokiej wydajności i stabilnej wydajności.

2. Piec obrotowy Kaolin ma cechy bardzo drobnego sortowania, wysoką precyzję, dużą wydajność przetwarzania, niskie zużycie energii na jednostkę produktu, wysoką wydajność, która została wykorzystana w dużym stopniu.

3. Wysoki współczynnik kruszenia i wydajność przetwarzania, niskie zużycie energii na jednostkę produktu, wysoka wydajność, szeroko stosowane.

Struktura pieca obrotowego Kaolin

Piec obrotowy składa się z cylindra, kół zębatych, urządzenia podporowego, wkładki pieca i urządzenia do uszczelniania ogona pieca, pokrywy głowicy pieca i spalania. Cylinder jako podgrzewana część obrotowa, wykonana z wysokiej jakości blachy ze stali węglowej, jest podparta na pierwszym lub na niektórych biegach w celu kontrolowania obrotu cylindra. Koło zębate obraca się zgodnie z wymaganą prędkością obrotową przez koło koronowe na środku cylindra. Ze względu na potrzebę instalacji lub konserwacji większy piec obrotowy ma pomocnicze koła zębate, co powoduje wolniejsze wirowanie cylindra. Aby zapobiec dostawaniu się zimnego powietrza i przelewaniu się pyłu, niezawodne urządzenie do uszczelniania ogona i głowicy pieca jest instalowane po stronie wlotu i wylotu.

ZK Corp może również zaspokoić różne potrzeby różnych klientów w zakresie produkcji niestandardowego pieca obrotowego z kaolinem .

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość